Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
AKCEPTUJĘ
ue

SW ARMATURA spółka z o.o.
w dniach 01.09.2016- 15.11.2018 realizowała projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Innowacyjny sposób wytwarzania armatury do medium gazowego”

Głównym celem projektu jest zwiększenie konkurencyjności wnioskodawcy poprzez wdrożenie przeprowadzonych wcześniej prac B+R, prowadzących do zastosowania nieznanej dotychczas innowacji. W wyniku realizacji projektu w przedsiębiorstwie zostanie wprowadzona nowa metoda produkcji, polegająca na wytwarzaniu w procesie obróbki cieplnej armatury o podwyższonej wytrzymałości z produktów o niższych parametrach wytrzymałościowych. Rezultatem tej metody będą produkty ulepszone jakościowo oraz możliwość produkcji nowych detali, do tej pory technologicznie nieosiągalnych.

Wartość projektu: 3 258 270,00 PLN
Dofinansowanie projektu z UE: 808 150,00 PLN
Przedsiębiorstwo METKOM Tomasz Król otrzymała nagrodę „Gazela Biznesu 2012”. Nagroda ta jest przyznawana corocznie dla najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Ranking "Gazele Biznesu" jest wynikiem współpracy dziennika "Puls Biznesu” i firmy Coface Poland, która zbierała i opracowywała dane do rankingu. Aby otrzymać wyróżnienie przedsiębiorstwo METKOM musiało spełnić szereg warunków i kryteriów, ciągły przyrost sprzedaży, przełożył się na wyniki finanosowe, a nieskazitelna reputacja, uczciwość wobec kontrahentów, pracowników i skarbu państwa wzmocniła pozycję przedsiębiorstwa wśród wyróżnionych firm.
Zapraszamy do udziału w kolejnej, ósmej już edycji Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS, będących wyjątkową okazją do spotkania w jednym miejscu ekspertów z branży gazowniczej oraz do zapoznania się innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi oraz uczestniczenia w wydarzeniach towarzyszących wystawie. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska nr E63 i 64 na targach Expo-Gaz w Kielcach
Pragniemy serdeczne podziękować wszystkim gościom za złożenie wizyty na naszym stoisku targowym podczas VII. Targów Techniki Gazowniczej Expo-Gas 2013. Wierzymy, że spotkali się Państwo z miłym, gościnnym przyjęciem, ale przede wszystkim z fachową i rzetelną informacją na temat oferowanych przez naszą firmę urządzeń i technologii. Zapraszamy do współpracy !
Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym partnerom handlowym, klientom i gościom za odwiedzenie naszego stoiska firmowego 54V na 53 Międzynarodowych Targach Maszynowych w Brnie które odbyły się w dniach 3-7.10.2011. Cieszymy się, że mogliśmy osobiście przedstawić Państwu naszą firmę oraz asortyment który oferujemy. Wszystkich, którzy nie mieli możliwości odwiedzenia naszego stoiska zapraszamy do naszej siedziby gdzie pozostajemy do Państwa dyspozycji. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za spotkania oraz zapraszamy do dalszej współpracy. Poniżej prezentujemy galerię zdjęć.
Z wielką przyjemnością informujemy Państwa, że P.W. Metkom zdobyło Wyróżnienie VI Targów Techniki Gazowniczej, za nowoczesny i elegancki sposób prezentacji targowej. Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska.