Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
AKCEPTUJĘ
metkom

Metkom Systemy Inżynieryjne

dystrybucja i handel – rury, kołnierze, kształtki

www.metkom.com.pl


sw armatura

SW Armatura

produkcja i usługi – kompensatory, kosze ssawne, zawory napowietrzające, kolana segmentowe, rury kołnierzowe, elementy wsporcze itd.

www.sw-armatura.pl


gtm process valves

GTM Process Valves

dystrybucja i handel – zawory, zasuwy, przepustnice, aparatura kontrolno-pomiarowa itd.

www.gtm-pv.pl


grupametkom

Jesteśmy gwarantem wysokiej jakości, bezpieczeństwa, indywidualnego podejścia i terminowych dostaw. Stale się rozwijamy i doskonalimy.

 

Specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań do budowy przemysłowych systemów rurociągowych transportujących wodę, ciecze przemysłowe (w tym agresywne) i gazy. Nasze rozwiązania i produkty znajdują zastosowanie w magistralach, liniach rozdzielczych i serwisowych, od samego źródła mediów po miejsca jego użytkowania.

 

W naszej ofercie znajduje się ponad 30 000 produktów z materiałów dostępnych na całym świecie. Umożliwia nam to przygotowywanie indywidualnych rozwiązań, dla wielu zaawansowanych technologicznie projektów, realizowanych w różnych gałęziach przemysłu.

W trosce o wysoką jakość oferowanych produktów i usług wprowadziliśmy w 2010 roku system zarządzania jakością ISO 9001:2008. Jest ona gwarantem bezpieczeństwa i niezawodności, a to podstawa wysokowydajnych systemów dystrybucyjnych.

grupametkom
grupametkom

Oferta

W naszej ofercie znajduje się asortyment z zakresu kołnierzy stalowych, kształtek rurowych, rur stalowych i armatury przemysłowej. Oferujemy produkty wg norm wykonawczych serii EN, DIN, ASME, KER, MSS. Koncentrując się na potrzebach klienta, dostarczamy również rozwiązania wytwarzane przez nasz Dział Produkcji w małych seriach, lub na sztuki - wg. rysunków technicznych klientów. Kompleksowość naszej oferty uzupełniają usługi takie jak wsparcie techniczne, projektowe, montaż elementów i prefabrykacja. Stanowią one ważną wartość dodaną i są cenione przez naszych klientów.

Obsługa klienta

Klienta i jego potrzeby stawiamy zawsze w centrum. Wyspecjalizowany zespół zapewnia indywidulane podejście do każdego projektu. Proponuje najbardziej efektywne kosztowo rozwiązania, dotrzymując przy tym zawsze najwyższych standardów jakościowych. Realizujemy także skomplikowane projekty poszukując niestandardowych rozwiązań. Przy każdym projekcie kompletujemy pełną dokumentację produktów i usług.

grupametkom
grupametkom

Zaplecze

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowy oraz badawczo-pomiarowy. Własny transport, rozwinięta sieć logistyczna obszerny magazyn (docelowo 5500 miejsc paletowych) pozwalają nam na sprawną realizację zarówno zamówień „ad-hoc” jak i niestandardowych. Dysponujemy halą produkcyjną o powierzchni 700 m2, posiadamy ponad 5000 produktów dostępnych „od ręki” na naszym magazynie. Umożliwia nam to realizację projektów „just in time”.